Donáth László: Art Deco lány, színes mázakkal festett kerámia, jelzett... https://www.darabanth.com/de/418-Fernauktion/418.0/Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Donath-Laszlo-Art-Deco-lany-szines-mazakkal-festett-keramia-jelzett-kopott-serult-m3~II2538725
2538725
11009
418
26000
Art-ceramics
Beschreibung: Donáth László: Art Deco lány, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kopott, sérült, m:32cm
: tm