Tétel

Rufpreis:

15 000 HUF

Beschreibung:

Németország 1999. "100 éves a Német Automobil Club" kétoldalas, részben aranyozott, jelzett Ag emlékérem eredeti tokban (54,64g/0.9999/50mm) T:1 (eredetileg PP) fo. Germany 1999. "100th anniversary of the German Automobile Club" two-sided, partially gilt, hallmarked Ag medallion in original case (54,64g/0.9999/50mm) C:UNC (originally PP) spotted

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk