https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 109
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2641690
31202
418
0
8000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Exner Károly (1850-1919) 1905. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1905 / Küzdj és Bízva Bízzál" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (~15g/0.800/34mm) és Br sportérem, midkettő mellszalagon (34mm) T:2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
2619498
31203
418
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Garamkeszi János (1936-2014) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2- patina, zománchiba, letört fülnyom, hátoldalán kis firka
Das Lot is nicht erreichbar
2491527
31204
418
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Garamkeszi János (1936- ) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2 2617835
31205
418
0
28000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Gáll Gyula (1939-) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" aranyozott Ag díjérem nyakszalagon, eredeti tokban, a tokon az EB zománcozott fém logója rögzítve (~140g/0.925/70mm) T:1- kis ph. 2585720
31206
418
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. "NSC (Nemzeti Sport Club)" egyoldalas, bronz lemezplakett (59mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2372650
31207
418
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / II. 1943" Zn emlékérem (49mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2371145
31208
418
0
4600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" Br plakett (77mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2619657
31209
418
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Iván István (1905-1968) 1951. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:1- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2620365
31210
418
0
2800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
Das Lot is nicht erreichbar
2638175
31211
418
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Iván István (1905-1968) DN aranyozott vívó díjérem 4xklf hátlappal T:2,2- 2620450
31212
418
0
2200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Kallós Ede (1866-1950) 1937-1940. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége 1933" kétoldalas sport díjérmek (3xklf) füllel, hátoldalukon gravírozva T:2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
2619750
31213
418
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem (80mm) T:2 patina, kis ph
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse