Tétel

Katalognummer:

32364.
Beendet 418. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

3 000 HUF

14

Beschreibung:

Szerbia 1913. "Buzgó Szolgálatért Érdemérem 1. osztály" aranyozott Br kitüntetés, mellszalag nélkül T:2,2- aranyozás lekopott Serbia 1913. "Medal for Zealous Service, 1st Class" gilt Br decoration without ribbon C:XF,VF worn gilding

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk