Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2637962
32393
418
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1950. "Szakma kiváló műszaki dolgozója - Kohászat" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés hátlapon "4714" sorszámmal, miniatűrrel, eredeti tokban T:2 2638055
32394
418
Numismatik
~1950. "Sztahanovista" arany fokozat, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban T:2,2- 2632515
32395
418
Numismatik
1954. "1954. évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2 2637614
32396
418
Numismatik
1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1- NMK 603. 2567008
32397
418
22000
Numismatik
1958. "Felsőoktatási Tanulmányi Érdemérem 1958 / Tudással a hazáért, a szocializmusért" Br érem füllel (35mm) T:1 ph
2632513
32398
418
Numismatik
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés, mellszalag nélkül T:2- NMK 701.
2602517
32399
418
40000
Numismatik
~1960. "A Balesetmentes Közlekedésért" Br autóra szerelhető jelvény (97x82mm) + ~1985-1987. "250 ezer km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény adományozói oklevéllel (71x96mm) + "500 ezer km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény adományozói oklevéllel (71x96mm) + "750 ezer km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény (71x96mm) + "1 millió km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény adományozói oklevéllel (74x79mm) + "1 millió 250 ezer km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény (74x79mm), mindegyik csavaros hátlappal + "1 millió 500 ezer km balesetmentes vezetésért" adományozói oklevél T:2,2-,II,II- két oklevélen beszakadások
2637938
32400
418
Numismatik
~1960. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott fém jelvény miniatűrrel, eredeti sérült tokban + 1969. "Fegyverbe! Fegyverbe! / XII. Kerületi Tanács 1919-1969" kerámia emlékérem eredeti tokban (80mm) + ~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti sérült tokban + 1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-2 2632830
32401
418
Numismatik
2622972
32402
418
Numismatik
~1960-2010. ~5,8kg-os nagy küzdősport díjérem és díjplakett tétel, közte főleg birkózás, közte néhány dísztokos és rengeteg nyakszalagos darab T:vegyes
2642167
32403
418
Numismatik
~1970. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, festett kitüntetés miniatűrrel, dísztokban T:1 2635416
32404
418
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:1- NMK 712.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF