Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2632480
32381
418
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1934. Hungaria óceánjáró / Az első Duna-tengeri Hajó Budapest" Br medál mellszalagon (30mm) T:2 2473192
32382
418
Numismatik
~1930-1940. "Új Diósgyőri Asztaltársaság - 2 filléres" zománcozott Br jelvény (27x31mm) T:2 2632497
32383
418
Numismatik
~1940. "Erdélyért" festett műanyag kitűző T:2 2633562
32384
418
Numismatik
1940. "Mathias Rex Hung. MDEOSZ (Magyar Dalegyletek Országos Szövetsége) 1440-1940 Győr" zománcozott bronz jelvény (34x23mm) T:2 javított tű, hátlapon patina
2641669
32385
418
Numismatik
~1940-1950. Rákosi-címeres zománcfestett Br sapkajelvény (41x36mm) T:2 2633576
32386
418
Numismatik
1947. "Közbiztonsági Bronz Szolgálati Jel" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: MÁPV (Magyar Állami Pénzverő) T:1- Hungary 1947. "Distinction for Public Security Service, Bronze Grade" Br decoration on ribbon. Sign.: MÁPV (Hungarian National Mint) C:AU NMK 501. 2632802
32387
418
Numismatik
1948. "Mintagazda - a több termelésért" "1053" sorszámú kitüntetéshez tartozó igazolvány penészfoltos, kopottas állapotban (382. árverés 31819 tételéhez)
2637606
32388
418
Numismatik
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T:1- NMK 534. 2637950
32389
418
Numismatik
1950. "A Magyar Munka Érdemrend arany fokozata" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban T:2 Hungary 1950. "Hungarian Order of Labour - Gold Class" gold plated and enamelled Br decoration on ribbon, in original case C:XF NMK 598 2634640
32390
418
Numismatik
1950. "Földalatti Vasút Emlékérem" zománcozott bronz kitüntető érem, eredeti tokban T:1- 2638045
32391
418
Numismatik
~1950. "Kiváló műszaki dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:2- 2637956
32392
418
Numismatik
~1950. "Szakma kiváló műszaki dolgozója - Kohászat" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés hátlapon "10986" sorszámmal, miniatűrrel, eredeti tokban T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF