32373.
Beendet 418. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
1902. "Senefelder Budapest 1902" zománcozott, aranyozott lant függős jelvény Alois Senefelder, a litográfiai eljárás feltalálójának arcképével (90x44mm) T:1- kis patina