cca 1850-60 Ludwig Rohbock (1820-1883): A budai alagút kapuzata, Pest, Lauffer és Stolp, acélmetszet, jelzett a dúcon, lap bal alsó sarkában ksiebb folttal, üvegezett fa keretben, 12x15,5 cm