Tétel

Katalognummer:

10905.
Beendet 418. Fernauktion
Stich

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

XVIII. sz. utolsó harmada Louis-Jacques Goußier (Goussier, 1722-1799) - Robert Bénard (1734-1777): Fonte des Canons, l'Operation de Secher les Moules, Pl. XV., rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 23x35 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert