Munkácsy Mihály (1844-1900) után, Kádár Gábor szÃnes sokszorosÃtása: H... https://www.darabanth.com/de/418-Fernauktion/418.0/Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Munkacsy-Mihaly-1844-1900-utan-Kadar-Gabor-szines-sokszorositasa-Honfoglalas-Szines-~II2640021
2640021
10859
418
11000
Engravings
Rufpreis:
11 000 HUF 29,81 EUR , 34,38 USD
Beschreibung: Munkácsy Mihály (1844-1900) után, Kádár Gábor szÃnes sokszorosÃtása: Honfoglalás. SzÃnes litográfia, papÃr. Kiadta Könyves Kálmán. 1905-10 körül. Feltekerve. Lapszéli apró sérüléssel. 28,5x87 cm
: nagy_andras