10496.
Beendet 418. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Szatmári Lajos 1950 Gyula (József?) jelzéssel: Női portré, pasztell, velúrpapír, üvegezett kopott fakeretben, 34x25cm