10618.
Beendet 418. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Olvashatatlan monogram jelzéssel: Holland vagy német város részlet, 1935. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 26×15 cm.