Munkácsy jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír. Lap széle kissé sérült. Dek... https://www.darabanth.com/de/418-Fernauktion/418.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Munkacsy-jelzessel-Alakok-Ceruza-papir-Lap-szele-kisse-serult-Dekorativ-uvegezett-k~II2636065
2636065
10575
418
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Munkácsy jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír. Lap széle kissé sérült. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben. 30×21 cm
: pk