10705.
Beendet 418. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. közepén működött német festő: Werdenfelser Land (Bajorország). Olaj, karton. Hátoldalán címmel feliratozott. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 40×30 cm