10711.
Beendet 418. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. elején működött festő alkotása: Romos kapu. Akvarell, papír. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben. 24x15,5 cm