Jelzés nélkül: Pipázó portréja. Olaj, papír, kartonon. 39x30 cm. Dekor... https://www.darabanth.com/de/418-Fernauktion/418.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Jelzes-nelkul-Pipazo-portreja-Olaj-papir-kartonon-39x30-cm-Dekorativ-kisse-serult-~II2598682
2598682
10702
418
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Pipázó portréja. Olaj, papír, kartonon. 39x30 cm. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben.
: pk