10774.
Beendet 418. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Jelzés nélkül: Hazafelé. Olaj, fa. Bal alsó sarkában kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 29×14,5 cm.