10454.
Beendet 418. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
13 000 HUF
35,23 EUR, 40,63 USD
Jelzés nélkül, 1900 körül működött festő alkotása: Halászbárkák a tengerparton. Olaj, karton. Sérült fa keretben. 19,5x31 cm