10455.
Beendet 418. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. elején működött festő alkotása: Erdei fények. Olaj, karton. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben. 32,5x34 cm