Foto

Zahl der Lose: 505

Nem élhetek muzsikaszó nélkül és a Magyarok c .film 6 db film fotója. 24x18cm
13403.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1980 8 db MTI sajtófotó sporttal labdarúgással, tornával kapcsolatban 21x24 cm
13404.

Rufpreis:
4 000 HUF

7 db keményhátú + 4 db egyéb fotó, benne érdekes, feliratozottak is
13405.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900-1915 össz. 5 db nagyméretű csoportkép/tablófotó. 2 db militária témájú: Egyik Stern M. és Fia, erősen foltos; másik 1873-1913 Porosz Osztrák háború veteránjainak találkozóján készült csoportkép. További 3 db: Kozics/Pozsony, Szilárd Tódor,/Pozsony, és ismeretlen műteremből. Mind kartonon, részben sérült. 16x29,5 és 23,5x29,5 cm közötti méretekben
13406.

Rufpreis:
2 000 HUF

1927 Vasas alsófokú Dr. Szentirmay Szeminárium hallgatói 1926-1927, kartonra kasírozott fotó, 18,5×30 cm
13407.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gyermekek, játékokkal 3 db nagyobb 31x24 cm
13408.

Rufpreis:
1 200 HUF

24 db amatőr, színes művészfotó. Magyar és külföldi városképek, természetfotók, stb 20x30 cm
13409.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900-1910 Díszes ruhájú előkelő, kitüntetésekkel, nemzeti kiscímeres bottal, keményhátú fotó, sérült kartonnal, 17x12 cm
13410.

Rufpreis:
5 000 HUF

1920 Fliesz: Tűzoltó egységet ábrázoló fotó, kartonra ragasztva. 19x26 cm
13411.

Rufpreis:
1 000 HUF

13412.

Rufpreis:
1 600 HUF

13413.

Rufpreis:
1 600 HUF

13414.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF