cca 1900-1915 össz. 5 db nagyméretű csoportkép/tablófotó. 2 db militária témájú: Egyik Stern M. és Fia, erősen foltos; másik 1873-1913 Porosz Osztrák háború veteránjainak találkozóján készült csoportkép. További 3 db: Kozics/Pozsony, Szilárd Tódor,/Pozsony, és ismeretlen műteremből. Mind kartonon, részben sérült. 16x29,5 és 23,5x29,5 cm közötti méretekben
3 db sajtófotó egyiptomi művészek alkotásairól Velencei Biennálé művészeti kiállításról, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, 23,5x18 cm / 3 press photos of works of Egyptian artists from art exhibitions in Venice (La Biennale di Venezia), 23.5x18 cm
Arab festőművészek (Hamed Abdalla, Mahmoud Abdel Rachid, Salah Abdel Karim) alkotásairól készült 3 db fotó, hátoldalukon feliratozva, pecséttel jelzettek (Michele Como, Roma), 23x17 cm körül