Foto

Zahl der Lose: 505

1925 Kislány cigarettával, feltehetően Kollár fényképész, Veszprém. Vintage fotó kartonon, aláírt, datált, fotó tetején kissé sérült, karton széle sérült, 28,5x17 cm
13391.

Rufpreis:
1 600 HUF

1969 Humoros képek a Lampart gyárból, 2 db fotó, 18×23 cm
13392.

Rufpreis:
2 400 HUF

Patricia tengerjáró hajó fedélzetén készült fotó a kapitánnyal sérült kartonon 27 x23 cm
13393.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szeged, Keszeg horgászhajó 3 db amatőr fotó 18x14 cm ig
13394.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Természettudományi tanszéken készült nagyméretű, keményhátú fotó 25x20 cm
13395.

Rufpreis:
2 000 HUF

A napsugár fiúk, A keselyű három napja. 3 db mozikép, filmfotó. Egyiken szakadás 24x16 cm
13396.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1908-1909 Brüsszel, Cirque Beketow (a Fővárosi Nagycirkusz társulata) a Cirque Royal-ban, cirkuszi táncverseny, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett fotó, törésnyommal, 24x18 cm / cca 1908-1909 Bruxelles, Brussels, Cirque Beketow (the Capital Circus of Budapest) in the Cirque Royal, dance competition, original photo, 24x18 cm
13397.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1930 A "Szent Vincze Konferencia" jubileumára, hátoldalon feliratozott fotó Boronkay Kálmán műterméből, 17×22 cm
13398.

Rufpreis:
1 600 HUF

1930 Szépségverseny győztese, kislány portréja, kartonra kasírozott fotó Pfeifer Antal műterméből, 2,5×17,5 cm
13399.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920 Nagykároly, iskolai csoportkép, kartonra kasírozott fotó, hullámos, 11×17 cm
13400.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi filmek fotói (A verseny, Angol Királynő), 4 db, 18×24 cm
13401.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1880-1960 kb. 50 db vegyes, részben keményhátú fotó, többségében portrék, részben életképek, tablófotók, néhány népviselet témájú. Többségében magyar műtermekből, részben jelzettek. Részben sérült, klf. méretekben. Érdekes, átnézésre érdemes anyag.
13402.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF