Foto Zahl der Lose: 505
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2635192
13391
418
Photo
1925 Kislány cigarettával, feltehetően Kollár fényképész, Veszprém. Vintage fotó kartonon, aláírt, datált, fotó tetején kissé sérült, karton széle sérült, 28,5x17 cm 2637658
13392
418
Photo
1969 Humoros képek a Lampart gyárból, 2 db fotó, 18×23 cm
2640270
13393
418
Photo
Patricia tengerjáró hajó fedélzetén készült fotó a kapitánnyal sérült kartonon 27 x23 cm 2640501
13394
418
Photo
Szeged, Keszeg horgászhajó 3 db amatőr fotó 18x14 cm ig 2634950
13395
418
Photo
cca 1900 Természettudományi tanszéken készült nagyméretű, keményhátú fotó 25x20 cm
2636856
13396
418
Photo
A napsugár fiúk, A keselyű három napja. 3 db mozikép, filmfotó. Egyiken szakadás 24x16 cm 2637214
13397
418
Photo
cca 1908-1909 Brüsszel, Cirque Beketow (a Fővárosi Nagycirkusz társulata) a Cirque Royal-ban, cirkuszi táncverseny, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett fotó, törésnyommal, 24x18 cm / cca 1908-1909 Bruxelles, Brussels, Cirque Beketow (the Capital Circus of Budapest) in the Cirque Royal, dance competition, original photo, 24x18 cm 2642180
13398
418
Photo
1930 A "Szent Vincze Konferencia" jubileumára, hátoldalon feliratozott fotó Boronkay Kálmán műterméből, 17×22 cm
2642176
13399
418
Photo
1930 Szépségverseny győztese, kislány portréja, kartonra kasírozott fotó Pfeifer Antal műterméből, 2,5×17,5 cm 2642162
13400
418
Photo
cca 1920 Nagykároly, iskolai csoportkép, kartonra kasírozott fotó, hullámos, 11×17 cm 2642139
13401
418
Photo
Régi filmek fotói (A verseny, Angol Királynő), 4 db, 18×24 cm
2638617
13402
418
Photo
cca 1880-1960 kb. 50 db vegyes, részben keményhátú fotó, többségében portrék, részben életképek, tablófotók, néhány népviselet témájú. Többségében magyar műtermekből, részben jelzettek. Részben sérült, klf. méretekben. Érdekes, átnézésre érdemes anyag. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF