13195.
Beendet 418. Fernauktion
Foto
1 200 HUF
cca 1939-1951 11 db esküvői fotólap és fotó, klf, műtermekből (Rosbaud Konrád Bp., Balogh Karcag, Sándor Lóránt Rákosszentmihály, "Tizian" Újpest), részben hátoldalán pecséttel jelzett vagy feliratozott, részben sérült és foltos, 14x9 cm k. méretben