Tétel

Katalognummer:

13062.
Beendet 418. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Henne Ernst (Ernst Jakob Henne, 1904-2005) versenyző BMW motorkerékpáron teljes sebsséggel haladva, 214 km/h (világrekord), 1932.IV. 10-én a Neunkircheni fasorban, fotó kartonra kasírozva, sérült, kopásnyomokkal, 18x24 cm / Ernst Jakob Henne (1904-2005) on a BMW motorcycle setting up a world speed record of 214 km/h at Neunkirchen, Germany in 1932, pohot on cradboard, damaged

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner