Tétel

Katalognummer:

13136.
Beendet 418. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

4 600 HUF

Beschreibung:

1909 Niagara vízesés, nagyméretű fotó, jelzett, kartonra kasírozva, dekoratív üvegezett keretben, 24x19 cm (külső méret: 37x32 cm) / Niagara Falls, vintage photo in decorative glazed frame, 24x19 cm (frame: 37x32 cm)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk