11822.
Beendet 418. Fernauktion
Fotoapparaten, Kameras, Zubehör
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Fényképezőgép állvány, kopásnyomokkal, egyik lábat nem lehet kihúzni, sérült, h:97cm