Révay József: Árpádok virága. Szent Imre herceg. Az ajánlást írta: Huszár Károly. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta. Bp., 1929, Franklin-Társulat, XIV+391 p.+16 t. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötésben, jó állapotban.