Scott utolsó útja. Scott naplója és útitársainak feljegyzései. Fordította Halász Gyula. Fekete-fehér képekkel illusztrált, térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, borítón kis kopásnyomokkal. Belső oldalon tulajdonosi bejegyzéssel.