Gerő László: A budai vár helyreállítása. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Első kiadás. Gazdag képanyaggal, kihajtható táblákkal, térképpel illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés.