Forbáth László: A megújhodott Mongolia. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, É.N., Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kopott borítóval, belül kissé szakadt kötéssel, de belül szép állapotban.