Dr. Keöpe Viktor: Cejlon, az éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság K... https://www.darabanth.com/de/418-Fernauktion/418.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000004/Dr-Keope-Viktor-Cejlon-az-eden-szigete-Magyar-Foldrajzi-Tarsasag-Konyvtara-Bp-Franklin~II2635301
2635301
15054
418
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Dr. Keöpe Viktor: Cejlon, az éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borÃtóval, kopott gerinccel. Fekete-fehér képekkel illusztrált.
: tg