Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Danielik Nep[omuk] János: Columbus vagy Amerika fölfedezése. Pesten, 1856. Herz János, 1 t. (címkép, Colombus Kristóf portréja) + VI+(2)+406 p. + 1 t. (kihajtható térkép). Első kiadás. Átkötött, dombornyomott, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, a kihajtható térkép széle kissé sérült.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras