Cholnoky Jenő: A sárkányok országából. I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin-Társulat. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, kihajtható térképmelléklettel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.