Tétel

Rufpreis:

15 000 HUF

Beschreibung:

Cholnoky Jenő (1870-1950): Erdélyi képek. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1941], Franklin, 164+2 p.+14 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor