Bölcke repülőkapitány naplója. Bp., 1917, Athenaeum. Újrakötött egészv... https://www.darabanth.com/de/418-Fernauktion/418.0/Bucher/Bucher-Militaria~1000012/Bolcke-repulokapitany-naploja-Bp-1917-Athenaeum-Ujrakotott-egeszvaszon-kotes-rarag~II2641441
2641441
16541
418
3400
Books: Military
Rufpreis:
3 400 HUF 9,21 EUR , 10,63 USD
Beschreibung: Bölcke repülőkapitány naplója. Bp., 1917, Athenaeum. Újrakötött egészvászon kötés ráragasztott eredeti borítóval, kopottas állapotban.
: karap_norbert