Csorba Ferenc, szakátsi: A királyi kegyúri jog igaz mivolta. Bp., 1930., May János-ny., 75+1 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos borítóval.
Magyar Törvények Grill-féle Kiadása 4 kötete: Büntető törvénykönyv. I. köt. Összeáll.: Isaák Gyula.; Meszlény Arthur: Magyar magánjog. I. köt.; Klug Emil-Sárfy Aladár: A magyar illetékjog. II. köt.; Magyar Hiteljog. II. köt. Összeál.: László Jenő-Szende Péter Pál. Bp., 1930., Grill. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, változó állapotban, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal, a Magyar Hiteljog. II. kötete megviselt állapotban.
1949 Törvények és törvényerejű rendeletek. 1949. Közzéteszi: A Minisztertanács Elnökének Hivatala. Törvények és Rendeletek Hivatalos Gyűjteménye. Bp., 1950., (Szikra-ny.) Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Törvényjavaslat az ipari munkának vasárnapi és ünnepnapi szüneteléséről. Az Országos Ipartanács Állandó Bizottságának javaslatai szerint átdolgozott tervezet. Kiadja a Kereskedelemügyi M. Kir. Ministerium. Bp., 1908., Athenaeum, 207+1 p. Kiadói sérült papírkötésben.