Lukács György: Trianon után I. köt. Beszédek nemzetközi kongresszusokon és konferenciákon. Bp., 1927, Pantheon, 212 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, 'Országos Kaszinó Könyvtárából' ex libris-szel, intézményi bélyegzőkkel.