Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. A szakácsművészet remekeinek gyűjteménye. Újtátrafüred (Novy Smokovec), 1930, a szerző kiadása (Kittl ut Keller és Társa, Mor. Ostrava), 770+61+(17) p. + 16 t. (fekete-fehér képtáblák). Második kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként szamárfüles lapokkal.