Sveriges Statsbanors Stationshus i Bilder. H.n., 1981, Allt om Hobby. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Svéd nyelven. Kiadói papírkötés. Az 1925-ben megjelent könyv facsimile kiadása.
Der Eisenbau. Ausgenommen Vorarbeiten, Unterbau und Tunnelbau. Handbuch der Ingenieurwissenschaften V. Siebente Abteilung: Schmalspurbahnen. Beatbeitet von Alfred Birk. Herausgegeben F. Loewe und H. Zimmermann. Mit einer Tafel, 145 Abbildungen im Text und vollständigem Sachverzeichnis. Leipzig, 1902, Wilhelm Engelmann, VIII+163 p. +1 t. Korabeli álbordás félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, a hátsó kötéstábla belső papírborításán és a hátsó szennylapon kis sérülésnyomokkal.