Jajczay János, Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Bp., (1942), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 255 p.+CXXVIII t. (fekete-fehér képtáblák). Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.