4 400 HUF
11,92 EUR, 13,75 USD
[Twain, Mark - Dudley, Charles Warner] Twain Márk-Waner Károly Dudley: Az aranyozott kor. I-III. köt. Amerikai regény. Ford.: Mudrony Pál. Bp., 1876., Athenaeum, 223+(2) p.; 218+(3) p.; 280+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel.