Sirisaka Andor (1859-1901): Anyósok könyve. Humorisztikus, szátirikus anyós-tárgyu apróságok mulatságos és tanulságos gyüjteménye. Tömérdek képpel, százannyi élccel. Írta, nyirta s a t. közönség mulattatására kiadta: - -. Pécs, 1900., Taizs József. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.