Orlay Jenő Chappy: Dzsessz-dobbal a világ körül. Bp.,1943, Szerzői, 252 p. 16 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon kötésben, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban.