Tétel

Katalognummer:

11343.
Beendet 417. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

Rosenthal porcelán fali dísztányér, Bjorn Wiinblad által tervezett mintával (Sindbad der Seefahrer / Szindbád, a tengerész). Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 16 cm. Eredeti dobozában.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk