Rosenthal porcelán fali dísztányér, Bjorn Wiinblad által tervezett mintával (Sindbad der Seefahrer / Szindbád, a tengerész). Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 16 cm. Eredeti dobozában.