Hollóházi kislány babával, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan,... https://www.darabanth.com/de/417-Fernauktion/417.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Hollohazi-kislany-babaval-kezzel-festett-porcelan-jelzett-hibatlan-m-17-cm-plus-Aquincumi-p~II2626793
2626793
11313
417
Beschreibung: Hollóházi kislány babával, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 17 cm + Aquincumi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13×10 cm
: karap_norbert