Herendi zöld indiai kosaras, oroszlán körmös váza, kézzel festett porc... https://www.darabanth.com/de/417-Fernauktion/417.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Herendi-zold-indiai-kosaras-oroszlan-kormos-vaza-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasny~II2623641
2623641
11155
417
70000
Rufpreis:
70 000 HUF 189,70 EUR , 218,75 USD
Beschreibung: Herendi zöld indiai kosaras, oroszlán körmös váza, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:19,5cm