Herendi antik porcelán kiöntő, jelzett, részben kézzel festett, sérült... https://www.darabanth.com/de/417-Fernauktion/417.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Herendi-antik-porcelan-kionto-jelzett-reszben-kezzel-festett-serult-m-16-cm~II2631155
2631155
11242
417
Rufpreis:
2 000 HUF 5,42 EUR , 6,25 USD
Beschreibung: Herendi antik porcelán kiöntő, jelzett, részben kézzel festett, sérült, m: 16 cm
: nagy_andras