Tétel

Gelöscht

Katalognummer:

11169.
Beendet 417. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

28 000 HUF
75,88 EUR, 87,50 USD

Beschreibung:

Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, aranyozáson minimális kopás. m: 22,5 cm