Herendi Eton mintás leveses tál, kézzel festett, jelzett, restaurált a... https://www.darabanth.com/de/417-Fernauktion/417.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Herendi-Eton-mintas-leveses-tal-kezzel-festett-jelzett-restauralt-aranyozas-m19-cm-28C39720~II2625848
2625848
11185
417
28000
Rufpreis:
28 000 HUF 75,88 EUR , 87,50 USD
Beschreibung: Herendi Eton mintás leveses tál, kézzel festett, jelzett, restaurált aranyozás, m:19 cm, 28×20 cm