30891.
Beendet 417. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Varga László (1960-) DN "Jedlik Ányos 1800-1895" aranyozott Br plakett (138mm) T:1- kis patina, az orr résznél apró sérülés