Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

25

Beschreibung:

1971. "A Magyar Népköztársaság Bajnoka - 1971 - NB I. oszt. I." kétoldalas, aranyozott, részben zománcozott fém labdarúgó díjérem, eredeti tokban (30mm). Az 1970-1971-es szezonban az Újpesti Dózsa nyerte az NB I-es labdarúgó bajnokságot, 2-2 pontot verve a Ferencvárosra és a Vasasra. Az Újpestben ekkor olyan játékosok futballoztak, mint az olimpiai bajnok és gólkirály, Európa-válogatott Bene Ferenc, a szintén olimpiai aranyat szerző Dunai Antal, Szentmihályi Antal Fazekas László, és Nóskó Ernő, valamint a teljesség igénye nélkül Zámbó Sándor és Göröcs János. Az akkori keret több játékosa is tagja volt a később BEK-elődöntőig, illetve a VVK-döntőig menetelő Újpestnek. T:2 aranyozás lekopott

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk